m creez si eu un subiect!
o poza de familie...ce parere aveti (desigur in poza sunt eu cu nevasta :P)?
09.12.2008
18.4KB
salut,
asa a fost revelionul pt mine.
imi place poza ta, luminile alea in departare sunt ciudate.
04.01.2009
27.3KB
Mamaia....
11.12.2009
13.2KB
o faţă dură...foarte expresivă
stai să vezi si māţa mea...
06.01.2010
37.7KB
Toamnă vie
22.11.2009
105.5KB
o parere???
27.04.2009
36.5KB
sunt noua aici cu voi...si e pentru prima oara cand imi vedeti pozele,sper sa va placa
multumesc mult :zzz:
07.11.2009
20.1KB
poza nr.2
27.05.2009
31.7KB
e ok acum?
25.08.2009
26.9KB
c&c binevenite
13.07.2009
63.6KB
Kotor, Old Town. 3
04.08.2011
58.9KB
"Dimineata" in Cambridge...
01.11.2009
20.8KB
vand blitz nikon sb 800 folosit foarte putin,in stare excelenta,prevazut cu toate accesoriile din pachet
filtre gel
bouncer
dispozitiv pt a 5-a baterie
talpa blitz pt trepied
cutie
husa
blitz-ul este in conditii excelente,foarte putin folosit,cu toate accesoriile originale din pachet.
nu ma intereseaza schimburi,cer si ofer maxima seriozitate
PRET 1000 RON
TELEFON
0727.97.07.97 SAU 0768.049.096
06.11.2009
26.9KB
iso400 color
05.01.2009
21KB
Am obosit
Am obosit să mă nasc din idee,
Am obosit să nu mor -
Mi-am ales o frunză,
Iată din ea mă voi naşte,
După chipul şi asemănarea ei, uşor
Seva răcoroasă o să mă pătrunză
Şi nervurile īmi vor fi fragede moaşte;
De la ea o să īnvăţ să tremur, să cresc,
Şi de durere să mă fac strălucitoare;
Apoi să mă desprind de pe ram
Ca un cuvānt de pe buze.
Īn felul acela copilăresc
Īn care
Se moare
La frunze.
02.06.2010
35.7KB
Panze...
01.09.2009
63KB
comentati
03.08.2009
27.1KB
si cropuri
26.06.2009
19.1KB
inca una
10.07.2009
27.1KB
Foto 2
25.08.2011
54.6KB
Anunt : tesem perdea la domiciliu :)
01.10.2010
16.6KB
trei
20.07.2009
30.6KB
tot iubire
11.02.2009
27.8KB
Iata si fotografia :).
23.02.2009
51.6KB
2. "Vinovat fara vina"
05.12.2013
43.1KB
uite reclama la Nokia :)
03.10.2009
28.2KB
Pe 24 februarie, la Casa ONU, se verniseaza expoziția de portrete Copiii Razboiului - Afganistan, cu fotografii realizate de Florin Ghioca ( ) pe parcursul celor patru calatorii intreprinse in perioada 2007-2009 in zona de conflict Afganistan.
Expoziția va fi cu vanzare, iar fondurile obținute cu acest prilej vor fi folosite pentru o noua campanie umanitara in Afganistan. Fotografiile sunt imprimate pe canvas de firma Toth Design din Suceava.
In deschiderea expoziției vor lua cuvantul:
D-na Cristina Balan Centrul de Informare ONU
Dl. Dinu Lazar - fotograf ( )
Sunteți invitați, așadar, la vernisajul expoziției Copiii Razboiului, ce va avea loc la Casa ONU (Bd. Primaverii 48A), pe 24 februarie, de la ora 19.00.
21.02.2010
64.7KB
In Parcul IOR
06.03.2011
41.2KB
Vand teleobiectivul mai sus mentionat in stare foarte buna optic, mecanic si estetic, putin folosit, are comuatator A/M, ambele capace si o husa. Pret 170 lei.
Se poate vinde impreuna cu un kit Zenit 122 cu obiectiv Helios 44M-7 58/2 in stare buna de functionare, pret pt. tot setul 300 lei. Se poate proba in Galati.
Contact : florin.adiro@gmail.com
08.12.2009
18.4KB
Fotografie pt concursul cu tema IUBIRe titlul : "Love is in your hands."
26.02.2009
19.3KB
Plimbare in parc
29.04.2009
55.6KB
inca o albinuta
12.12.2008
34.3KB
indraznesc si eu cu o poza...
25.01.2009
32.4KB
:hi:ilustrata fara nume
13.10.2009
47.8KB
artizani
23.10.2009
35.4KB
acesta parca e mai bun... :hi:
10.06.2009
76.7KB
Este in garantie, folosit de 3 ori, pret 800 Ron sau schimb cu Nikon 35mm f/1.8 G AF-S DX sau Nikon 50mm f/1.8 AF-S