Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
"animal de companie"
08.09.200938.4KB
"Lumini" ... colorate.
20.05.200927.9KB
flori de visin ! amator ... cer pareri !!!Flori de visin !
11.06.201257.2KB
m creez si eu un poza de parere aveti (desigur in poza sunt eu cu nevasta :p)? poza de familiem creez si eu un subiect! o poza de familie...ce parere aveti (desigur in poza sunt eu cu nevasta :P)?
09.12.200818.4KB

 
salut,
asa a fost revelionul pt mine.
imi place poza ta, luminile alea in departare sunt ciudate.salut, asa a fost revelionul pt mine. imi place poza ta, luminile alea in departare sunt ciudate.
04.01.200927.3KB
mamaia.... parada deMamaia....
11.12.200913.2KB
o să vezi si māţa mea... la panda....o faţă dură...foarte expresivă stai să vezi si māţa mea...
06.01.201037.7KB
vie [concurs foto] legendele toamnei (final)Toamnă vie
22.11.2009105.5KB

 
o parere??? luminao parere???
27.04.200936.5KB
sunt noua aici cu voi...si  e pentru prima oara cand imi vedeti sa va placa 
multumesc  mult  :zzz:sunt noua aici cu voi...si e pentru prima oara cand imi vedeti pozele,sper sa va placa multumesc mult :zzz:
07.11.200920.1KB
poza nr.2 manastirea barsana - maramurespoza nr.2
27.05.200931.7KB
e ok acum? un oras cu perciunie ok acum?
25.08.200926.9KB

 
c&c binevenite fara numec&c binevenite
13.07.200963.6KB
kotor, old town. 3 old townKotor, Old Town. 3
04.08.201158.9KB
in"Dimineata" in Cambridge...
01.11.200920.8KB
vand blitz nikon sb 800 folosit foarte putin,in stare cu toate din pachet

 filtre gel

 bouncervand blitz nikon sb 800 folosit foarte putin,in stare excelenta,prevazut cu toate accesoriile din pachet filtre gel bouncer dispozitiv pt a 5-a baterie talpa blitz pt trepied cutie husa blitz-ul este in conditii excelente,foarte putin folosit,cu toate accesoriile originale din pachet. nu ma intereseaza schimburi,cer si ofer maxima seriozitate PRET 1000 RON TELEFON 0727.97.07.97 SAU 0768.049.096
06.11.200926.9KB

 
iso400 color la teatruiso400 color
05.01.200921KB
am obosit

am obosit să mă nasc din idee,
am obosit să nu mor -
mi-am ales o din eaAm obosit Am obosit să mă nasc din idee, Am obosit să nu mor - Mi-am ales o frunză, Iată din ea mă voi naşte, După chipul şi asemănarea ei, uşor Seva răcoroasă o să mă pătrunză Şi nervurile īmi vor fi fragede moaşte; De la ea o să īnvăţ să tremur, să cresc, Şi de durere să mă fac strălucitoare; Apoi să mă desprind de pe ram Ca un cuvānt de pe buze. Īn felul acela copilăresc Īn care Se moare La frunze.
02.06.201035.7KB
panze... fazan fotoPanze...
01.09.200963KB
comentati freedomcomentati
03.08.200927.1KB

 
si cropuri macrosi cropuri
26.06.200919.1KB
inca una teatru de varainca una
10.07.200927.1KB
foto 2 ostrog monasteryFoto 2
25.08.201154.6KB
anunt : tesem perdea la domiciliu :) panzaru'Anunt : tesem perdea la domiciliu :)
01.10.201016.6KB

 
trei avioanetrei
20.07.200930.6KB
tot iubire [concurs foto] iubire (final)tot iubire
11.02.200927.8KB
iata si fotografia :). [concurs foto] iubire (final)Iata si fotografia :).
23.02.200951.6KB
2. 2. "Vinovat fara vina"
05.12.201343.1KB

 
uite reclama la nokia :) reclama nokiauite reclama la Nokia :)
03.10.200928.2KB
pe 24 februarie, la casa onu, se verniseaza de portrete copiii razboiului - cu fotografii realizatePe 24 februarie, la Casa ONU, se verniseaza expoziția de portrete Copiii Razboiului - Afganistan, cu fotografii realizate de Florin Ghioca ( ) pe parcursul celor patru calatorii intreprinse in perioada 2007-2009 in zona de conflict Afganistan. Expoziția va fi cu vanzare, iar fondurile obținute cu acest prilej vor fi folosite pentru o noua campanie umanitara in Afganistan. Fotografiile sunt imprimate pe canvas de firma Toth Design din Suceava. In deschiderea expoziției vor lua cuvantul: D-na Cristina Balan Centrul de Informare ONU Dl. Dinu Lazar - fotograf ( ) Sunteți invitați, așadar, la vernisajul expoziției Copiii Razboiului, ce va avea loc la Casa ONU (Bd. Primaverii 48A), pe 24 februarie, de la ora 19.00.
21.02.201064.7KB
in parcul ior in departareIn Parcul IOR
06.03.201141.2KB
vand mai sus mentionat in stare foarte buna optic, mecanic si estetic, putin folosit, are comuatatorVand teleobiectivul mai sus mentionat in stare foarte buna optic, mecanic si estetic, putin folosit, are comuatator A/M, ambele capace si o husa. Pret 170 lei. Se poate vinde impreuna cu un kit Zenit 122 cu obiectiv Helios 44M-7 58/2 in stare buna de functionare, pret pt. tot setul 300 lei. Se poate proba in Galati. Contact : florin.adiro@gmail.com
08.12.200918.4KB

 
fotografie pt concursul cu tema iubire titlul : Fotografie pt concursul cu tema IUBIRe titlul : "Love is in your hands."
26.02.200919.3KB
plimbare in parc fazan fotoPlimbare in parc
29.04.200955.6KB
inca o albinuta primavarainca o albinuta
12.12.200834.3KB
indraznesc si eu cu o poza... fotografia de nuntaindraznesc si eu cu o poza...
25.01.200932.4KB

 
fara nume caut titlu pentru fotografia mea:hi:ilustrata fara nume
13.10.200947.8KB
artizani fotografii amuzanteartizani
23.10.200935.4KB
acesta parca e mai bun... :hi:acesta parca e mai bun... :hi:
10.06.200976.7KB
este in garantie, folosit de 3 ori, pret 800 ron sau schimb cu nikon 35mm f/1.8 g af-s dx sau nikonEste in garantie, folosit de 3 ori, pret 800 Ron sau schimb cu Nikon 35mm f/1.8 G AF-S DX sau Nikon 50mm f/1.8 AF-S
29.11.201125.8KB
InapoiInainte