Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
bbb casa poporuluibbb
23.10.200820.7KB
un strop... macroun strop...
04.06.200916.3KB
dar si ce ne oferaaa ..... dar si ce ne oferaaa ..... "asta da viata"
06.01.200942.3KB
autumn girl [concurs foto] legendele toamnei (final)Autumn girl
21.11.200944KB

 
pata de culoare pe cer...2 libertatepata de culoare pe cer...2
11.06.200925.6KB
fum 3 abstractFum 3
06.09.200930.1KB
mister, asta mi-a venit prima data in minte cand am vazut 

am incercat sa fac eu ce ziceai tu. iataMister, asta mi-a venit prima data in minte cand am vazut fotografia. Am incercat sa fac eu ce ziceai tu. Iata ce a iesit. Eu sunt de parere ca este destul demult spatiu negru. Despre reflexie nu stiu ce sa zic arata bine si cu si fara in opinia mea.
04.01.20098.4KB
castelul peisajeCastelul Corvinestilor
11.06.200949KB

 
e mai bine asa? camp de soare...e mai bine asa?
19.07.200941.6KB
aripi9 aripi....aripi9
05.06.200941.6KB
diafragma nu iti culorile. un balans de alb ar merge. cam asa edit: in ce hal de infect a noapteadiafragma nu iti influenteaza culorile. Un balans de alb ar merge. Cam asa ceva... Later edit: in ce hal de infect a comprimat-o
15.11.200947.1KB
am vrut sa-i dau un alt aer imaginii la fataam vrut sa-i dau un alt aer imaginii
26.08.200947KB

 
img04 canon ef 28-135 mm f/3.5-5.6 is usm + parasolar canon ew-78biiImg04
30.07.200926.1KB
:zzz: umbra artistului:zzz:
23.06.200950.5KB
buna ziua dragi fotografi :)
vreau doar sa va aduc la cunostinta ceea ce facem noi si facem cu dragBuna ziua dragi fotografi :) vreau doar sa va aduc la cunostinta ceea ce facem noi si facem cu drag si cu placere. Suntem un laborator foto foarte prietenos si profesional, suntem in aceasta de peste 5 ani. Avem un centru de productie in Bucuresti sector 6 unde procesam toate comenzile si livram foarte mult in toata tara. Asta nu inseamna ca daca stati prin apropiere nu sunteti bineveniti. Printam fotografii in orice dimensiuni , de la 9x13 pana la 30x90, folosim hartie Fuji, avem laboratore noritsu. Atentie, nu printam aiureli cu inkjet sau xerox color, printam fotografii adevarate in process fotografic. Facem deasemenea foarte multe tipuri de fotocarti pentru profesionisti si amatori, mape scolare pentru scoli si gradinite, absolventi, foto magneti, printuri pe canvas sau pe metal ( asta pe metal cat de curand ) Puteti comanda pe Ne puteti gasi si vedea ce facem si pe facebook: Cu drag Echipa Deimagini.
29.06.201820.3KB
pata de culoare pe cer... libertatepata de culoare pe cer...
11.06.200922KB

 
salut, astept criticile voastre un incepatorsalut, astept criticile voastre
06.08.201042.3KB
"spring from my window"
25.04.200925.6KB
nu am stiut ca baul in care lucrez este un fel de studio ad hoc cand o sa mai am timp am sa mainu am stiut ca baul in care lucrez este un fel de studio ad hoc cand o sa mai am timp am sa mai postez fotografii facute in bar :nod:
30.12.200831KB
:rusine: floricele:rusine:
29.05.200960.3KB

 
golgota golgotaGolgota
27.09.200933.2KB
voiam sa iti zik si aici,ca au iesit tare pozele,dar asta e catelusa de care ti am zis:>sa vdm dakvoiam sa iti zik si aici,ca au iesit tare pozele,dar asta e catelusa de care ti am zis:>sa vdm dak mai rezista broscuta ta pe profilu unde este si poza cu mica mmea fiara,sau cu ghemotocu' de blana:))) :cool: :cool: :cool: :cool:
21.07.200930KB
plutind... nuferi ( o alta serie)plutind...
27.06.200925.6KB
o alta fetita de 5 ani portreteO alta fetita de 5 ani
08.02.200945.6KB

 
pareri sugestii  auuuu ...pareri sugestii criticii!
06.01.200945.1KB
foto 2 studio.foto 2
09.01.200940.3KB
facuta de acasa exp 5sec f/5.6 ob 45 mm proiectie pe cerFacuta de acasa exp 5sec f/5.6 ob 45 mm
09.12.200919.6KB
aprecieri ? ? toamna si alte chestiiAprecieri ? Dezaprecieri ?
28.11.200856.4KB

 
vand urmatorul pachet format din body nikon d80, wireless nikon ml-l3 si doua carduri sdhc clasa 6Vand urmatorul pachet format din body Nikon D80, telecomanda wireless Nikon ML-L3 si doua carduri SDHC clasa 6 de 4 GB A-data. Body-ul a fost achizitionat in septembrie 2008 de la FotoHobbyShop si este in stare impecabila estetica si de functionare, avand 2 ani garantie la Skin Romania, pana in septembrie 2010. Body-ul are 9800 de cadre. Produsul vine in ambalajul original, insotit de toate accesoriile (acumulator, cablu usb, ecran protectie, curea de umar, capac si cd cu manual in limba romana), copie dupa factura si certificatul de garantie in original la Nikon Romania, valabil pana in 2010. Cardurile de asemenea sunt insotite de facutura si garantie lifetime. Pret pentru intregul pachet - 1900 RON Pretul nu este discutabil. Se vinde doar la pachet. Multumesc anticipat de intelegere. Ovidiu Bucuresti tel: 0722419777 e-mail: ovidiu_handolescu@yahoo.com
22.10.200929.3KB
bradul este cu drag 
mai ales pe  fericite !  craciun  fericit ! :d [concurs foto] undrea, romania,Bradul este gata. Asteptam cu drag Sarbatorile. Mai ales pe Mosu'. SARBATORI FERICITE ! CRACIUN FERICIT ! :D
18.12.200841.7KB
tare obosit.... copiilortare obosit....
27.12.200950.1KB
cartea este aparuta la ed. dover new york. este in stare foarte buna.

 

cartea contine 105 ale luiCartea este aparuta la Ed. Dover Publications, New York. este in stare foarte buna. Cartea contine 105 fotografii/creatii ale lui Man Ray din perioada 1920-1934. Pretul este de 60 de lei, nenegociabil.
12.04.201021KB

 
"pata de culoare"
07.06.200952.2KB
sunt la inceput de drum prin arta am facut cateva poze si am pus mana pe aparate foto..... dar nusunt la inceput de drum prin arta fotografica am facut cateva poze si am pus mana pe aparate foto..... dar nu mi-am cuparat inca ..... mi-ati putea da niste sfaturi cu privire la un aparat potrivit pentru mine ???
15.12.200814.4KB
flower fazan fotoflower
07.08.200928.4KB
cum comentati? viata la taraCum comentati?
23.10.200844.5KB

 
:uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: horror house:uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
23.06.200954.2KB
n -ai vrea sa ne-mpacam? =( funnyN -ai vrea sa ne-mpacam? =(
11.06.200924KB
facuta la piata unirii in statia de autobus 104 noapteaFacuta la Piata unirii in statia de autobus 104
15.11.200948.6KB
ma plictiseam la a iesit asta: ghici osram ce-i ?ma plictiseam la servici...si a iesit asta:
03.02.201120KB
InapoiInainte