Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
camuflaj salutaricamuflaj
05.05.2009122.9KB
pareri critici sfaturi! ma cel mai mult formatul cadrului! liniste!pareri critici sfaturi! ma intereseaza cel mai mult formatul cadrului!
06.01.200924.5KB
libelule....altul...
11.06.200925.9KB
trofeum traiani peisajeTrofeum Traiani
11.06.200955.7KB

 
flori de soare camp de soare...flori de soare
19.07.200950.7KB
unduiri vantUnduiri
05.06.200951.9KB
trimit o poza draga mie, cu o albinutza care papa dintr-o para. 

 

 :d  =d ce ziceti de oSalutare! Va trimit o poza draga mie, cu o albinutza care papa dintr-o para. :D =D
21.04.200930.8KB
"Mare" (Litoral)
31.07.200941.3KB

 
curios de aprecieri :d sens unicCurios de aprecieri :D
11.02.201027.9KB
este foarte interesant steagul ue... umanaEste foarte interesant steagul UE...
21.05.200941KB
in cadrul salonului de fotografie din 27-30 mai, sala palatului din bucuresti va gazdui la etajul 1In cadrul Salonului de Fotografie din 27-30 mai, Sala Palatului din Bucuresti va gazdui la etajul 1 prima editie a Expozitiei de fotografie Foto4ALL. Foto4ALL este o expozitie cu vinzare organizata in interesul fotografilor, a carei tinta este aceea de incuraja atit talentele emergente cit si artistii recunoscuti sa expuna si sa isi vanda lucrarile. De asemenea, expozitia doreste sa creeze o retea de cunostiinte intre galerii, cumparatori, agentii de fotografie si artisti, o platforma care sa puna fotografia in prim plan. Expozitia va avea loc in perioada 27-30 mai 2010 la Sala Palatului din Bucuresti, etajul 1, desfasurandu-se in acelasi timp cu Salonul de Fotografie si avand prin urmare avantajul promovarii si al publicului numeros pe care salonul le implica. Apel la candidatura Expozitia este deschisa tuturor artistilor fotografi, profesionisti sau amatori, recunoscuti sau mai putin cunoscuti, pasionati si a caror creatie reveleaza un univers original, coerent din punct de vedere tehnic si estetic. Cei interesati sa participe, sunt rugati sa ne trimita pe adresa expo@salonfoto.ro: - un nr. max. de 10 fotografii in format jpeg, latura mare de 800px la 72 dpi - un link catre site-ul personal, blog sau un alt site unde se pot viziona alte lucrari - numarul de fotografii pe care doresc sa-l expuna – juriul isi rezerva dreptul de a decide numarul de lucrari exponabile Tema Expozitia are o tema libera, participantii sunt invitati sa trimita lucrarile care considera ca ii reprezinta. Lucrarile pot face parte dintr-o serie sau pot fi individuale. Conditii de participare - fiecare artist poate expune minimum 2 si maximum 10 lucrari. - organizatorul va pregati pentru expunere fotografiile alese de juriu, cu urmatoarele coordonate: dimensiune 50 x 70 cm, print digital pe hartie si caserat pe capafix/foam - fotografiile agreate de juriu spre a fi expuse vor fi trimise de catre artisti organizatorului la adresa expo@salonfoto.ro in format jpeg, la rezolutia de 200dpi scara 1:1 si latura lunga de 70cm Juriu Fotografiile trimise vor fi jurizate de urmatoarea comisie: Liliana Popescu, curator si co-ordonator de proiecte culturale Corina Duma, grafician si lector la facultatea de Design, Universitatea de Arte Bucuresti Serban Mestecaneanu, fotograf, directorul Salonului de Fotografie Taza de participare - taxa de participare pentru fiecare fotografie exponabila este de 120 RON (fara TVA ; se plateste doar pentru numarul de fotografii pe care artistul doreste sa le expuna, in urma jurizarii) - taxa de participara se va plati dupa ce juriul a deliberat, la primirea facturii din partea organizatorului Salonului de Fotografie, Ardent Media - taxa de participare include : - inchirierea spatiului pentru expunere - printarea si caserarea fotografiilor de catre organizatori la formatul 50 x 70 cm - promovare si publicitate Termen de participare Va rugam sa ne trimiteti fotografiile propuse spre jurizare cel mai tirziu pina la data de 23 aprilie 2010. Jurizarea va avea loc in perioada 24 aprilie – 5 mai 2010. IMPORTANT ! - fiecare expozant decide pretul de vanzare al lucrarilor sale in timpul desfasurarii expozitiei Expo4all - fiecare expozant trebuie sa detina drepturile de autor asupra lucrarilor propuse - sumele incasate din vanzarea lucrarilor expuse sunt ale artistilor expozanti - lucrarile expuse care nu s-au vandut in timpul expozitiei raman in proprietatea autorului si sunt returnate la finalul expozitiei - va rugam sa nu participati decit daca sunteti pregatiti sa acoperiti cheltuielile de expunere. Vernisajul expozitiei va avea loc pe 26 mai, orele 18.00 In ziua de 29 mai este organizata « Ziua intalnirilor », ocazie pentru vizitatorii Salonului de Fotografie si ai expozitiei, cat si pentru cumparatori si colectionari sa dialogheze cu fotografii prezenti la expozitie. Detalii la dm@salonfoto.ro
07.04.201047.6KB
un nebun intr-o piata am vrut sa il prind si mai din fata dar a fugit cand m-a vazut un nene ))un nebun intr-o piata am vrut sa il prind si mai din fata dar a fugit cand m-a vazut
06.02.200941.6KB

 
salut...am revenit  :d gata cu vacanta cateva poze pe care de mult timp am vrut sa le m`am tot sa nusalut...am revenit :D gata cu vacanta :P..... am cateva poze pe care de mult timp am vrut sa le postez...da m`am tot razgandit. sper sa nu o dau in bara cu ele :rotfl: astept pareri :hi:
29.08.200942.8KB
dar de fapt... efemerideDar de fapt...
18.08.200938.5KB
o am oglindireo am
30.11.200922.2KB
si acesta... raze...si acesta...
04.06.200910.4KB

 
e-410
 digital 14-42mm f3.5-5.6
 

zuyko digital 40-150mm f4.0-5.6 + parasolar
 

1 memory cardBODY OLYMPUS E-410 Lentile: ZUYKO DIGITAL 14-42mm f3.5-5.6 ZUYKO DIGITAL 40-150mm f4.0-5.6 + parasolar 1 Memory Card 2GB 1 Memory Card 4GB 1 Baterie originala OLYMPUS 1 Baterie rezerva 1 geanta Samsonite 1 cablu date 1 incarcator baterie 1 filtru UV PRET 2.000 RON NEGOCIABIL contact: 0751568159 Anca
03.09.201046.2KB
...si inca unul... libelule....si inca unul...
11.06.200935.6KB
maini fazan fotoMaini
03.09.200930.7KB
ceva tematic ..... ceva tematic ..... "candva demult"
04.01.200952.3KB

 
nu se pot incarca simultan mai multe poze? [concurs foto] flori, culori de primavara [vot]nu se pot incarca simultan mai multe poze?
22.04.201267.8KB
cetatea histria peisajeCetatea Histria
11.06.200948.6KB
img 2 la pescuitImg 2
21.08.200952.9KB
dezmortire [concurs foto] renastere (final)Dezmortire
14.04.201022.7KB

 
cel putin asta mi-a transmis mie fata pe tot parcursul rezultatul cam tot asta exprima :)) :dinti:Cel putin asta mi-a transmis mie fata pe tot parcursul sedintei....si rezultatul cam tot asta exprima :)) :dinti: :razz:
21.04.200941.1KB
aici m-am nascut eu si am copilarit, tot aici am tras si primele cadre, sunt realizate cu unAici m-am nascut eu si am copilarit, tot aici am tras si primele cadre, sunt realizate cu un Fujifilm S6500..sunt pintre primele mele cadre sa nu fiti foarte exigenti :hi:
11.02.200926.1KB
fazan fotoDepartari...
31.08.200928.9KB
doua statuete din cadrul staui sarut de piatradoua statuete din cadrul staui
06.02.200944.7KB

 
joc pentru copii.. joc pentru copii..
19.11.200934.7KB
in bucuresti in parcul 
aparat foto practika + ob reuve 35mm f/2.8 + film foto neg paradies 200In bucuresti in Parcul Tineretului aparat foto Practika + ob Reuve 35mm F/2.8 + film foto neg Paradies 200
23.02.201163.3KB
foto 3 vnulfoto 3
06.11.200942.1KB
patrata din aparatul de facut paine :) cred ca ar fi ok,,,mai are sudek o varianta natura staticapatrata din aparatul de facut paine :) cred ca ar fi ok,,,mai are Sudek o varianta asemanatoare
30.01.201051.2KB

 
cred ca ai postat mai mult de 3 fotografii saptamana asta. este foarte bine ca vrei sa primestiCred ca ai postat mai mult de 3 fotografii saptamana asta. Este foarte bine ca vrei sa primesti feedback pentru imaginile tale, insa daca toata lumea ar posta zeci de fotografii pe saptamaana nu ar mai fi posibil ca toate sa fie comentate. Nu stiu daca ai citi regulamentul acestei rubrici, scrie si acolo asta. Oricum nu-i nici o problema, esti la inceput pe forum. pe viitor sunt convins ca te vei obisnui si cu regulile simple de aici. revenind la fotografie, cam asa o vad eu.
29.12.200921.9KB
sweet like sugar...

  portrete: sweet like sugar - a. laurentiuSweet like sugar...
10.12.200824.3KB
ok hai ca pun si eu ceva... ma rog adica destul de banal cu tot felu de rame cum aveam in minteOk hai ca pun si eu ceva... ma rog adica destul de banal cu tot felu de rame cum aveam in minte atunci... sa nu radeti pentur la fel sunt primele foto cu un DSLR.
19.02.200916.3KB
voaluri sunsetsvoaluri
23.03.200929.1KB

 
time to sleep animale de companietime to sleep
27.09.200935.8KB
"but hey....what is there?"
21.07.200938.7KB
iunie 2009
  [revista] popular magazineIunie 2009
28.06.200915.3KB
ceva diferit portret :dceva diferit
16.08.200919.6KB
InapoiInainte