Vand unul dintre cele mai bune obiective pentru fotografia Macro, Sigma EX 2.8/50mm DG MACRO, fiind indreptatit in Mai 2011 de catre revista FotoMagazine intr-un test realizat cu Nikon D3x pentru topul produselor foto cu 83 de puncte din maximul de 100, Sigma EX 2.8/50mm DG Macro pentru Nikon a putut fi depasit doar de doua obiective tot din gama Sigma (Sigma EX 2.8/70mm DG Macro – 480 euro/ 83,5pct si Sigma EX 2.8/105mm DG HSM APO Macro – 690 euro/87pct)
La achizitionare veti primi drept cadou :
o ExpoDisc Neutral Balance Filter 58mm
o Filtru UV 58mm
o Filtru Warm 58mm
o Husa speciala pentru filtre
o Inel de reductie de la 58mm la 55mm
o Blenda Macro
o Parasolar
Pretul este de 900 ron
Pret F64: 1499 ron
La care se adauga taxa de curierat daca solicitati expedierea coletului prin curier rapid, transportul este gratuit numai prin Posta Romana.
Tin sa mentionez ca toate obiectele puse spre vanzare au fost achizitionate in data de 07.03.2011 si sunt in garantie 2 ani de la data achizitionarii.
Multumesc,
g.alin@hotmail.com
+4/0753.933.984
Alin
19.07.2011
9.1KB
Multumesc anticipat pentru opinii, pareri, etc.
02.12.2008
26.6KB
se adauga si un 24-120 d la 1000 ron
05.07.2009
35.5KB
ok, uite inca cateva :)
08.08.2011
40.5KB
pasare
06.08.2009
62.9KB
a doua
13.08.2009
49.1KB
la tara
10.02.2009
25.5KB
dupa ploaie....melcii !
04.09.2009
33.5KB
"calugarita" 2
21.08.2009
40.9KB
astept critici si pareri. multumesc :)
30.04.2010
19.4KB
spider
25.05.2009
20.4KB
aparatul a fost vandut....1 sept 2011
body cu 24k declansari ,acumulator si incarcator,capac body,card 2gb,curea,cablu usb,eyecup.
obiectiv 18-135 cu capace si parasolar
19.08.2011
44.1KB
foto 4
09.01.2009
41.4KB
un tern saracu... mergea odata...
25.01.2010
36.5KB
am revenit :D
30.05.2009
60KB
Pt domnu Moderator un prim pescarus romanesc!
01.08.2009
28.5KB
"copil"
08.09.2009
25.7KB
:nebun:
09.02.2009
22.4KB
stand la soare. :)
02.04.2010
55.4KB
Infruntand viscolul
10.01.2010
43.9KB
Vand obiectiv Olympus Zuiko Digital ED 70-300mm f4.0-5.6. IMPECABIL. Filtru UV pus din prima secunda si pastrat permanent pentru protectie (schizofrenie maniacala obsesiva cronica ...). Mi-am luat Zuiko 50-200mm swd si nu il mai utilizez. Pret: 1200 RON. Orice intrebare lamuritoare este bine venita ...
17.04.2010
14.4KB
2. Pareri, critici... etc.
06.02.2010
16.2KB
frumos...pe acolo, am fost si eu acum vreo luna....am sa va arat o imagine :hi: la dimensiune reala...se vede...mult mai bine..ce vroiam eu...
22.09.2009
25.1KB
10.
29.05.2009
79.2KB
comentariile pozitive sau negative sunt intotdeauna binevenite.
06.07.2009
61.6KB
CARL ZEISS FLEKTOGON MC 35mm F 2,4 ,montura M42 ,obiectiv superangular celebru luminos.
Imagini foarte sharp si cromatica deosebita acest obiectiv ramane in clasamentul celor mai
bune obiective , recomandat street,portret,peisaj,arhitectura,evenimente
Stare tehnica impecabila
pret 499 ron
vezi foto,detaliile si oferta la zi aici
BUCURESTI
tel 0725630660 vodafone,0747328915 orange
id mess: hashstanleyhttp://
23.06.2011
7.7KB
o foto care a primit multe critici .... incadrare ... cromatica... planul de clar ....
cat de indicat e genul acesta de cadratura?
31.12.2008
19.8KB
multumesc mult de comentarii.... :hi:
adevarul este ca fundalul initial nu ma ajuta deloc...chiar deloc....si am incercat sa il elemin...se pare k nu am reusit...(si k am exagerat putin in anumite privinte) acum imi dau seama.....si iti dau dreptate prophetutz si multumesc ca miai atras atentia
asa ca am incercat sa "indrept" putin lucrurile....pentru ca aceasta fotografie inseamna mult pentru mine....
sper sa fie putin mai buna aceasta varianta
04.10.2009
40.1KB
Biserica Evanghelica din Medias si Liceul "St. L. Roth" (unde am facut si eu scoala)... Fotografie facuta in urma cu 2-3 luni, cu Canon EOS450D, prelucrata in Photoshop. :hi:
09.06.2009
36.7KB
si o fotagrafie comparativa, Auto WB stanga, Custom WB cu Expodisc dreapta
17.04.2011
21.9KB
apus industrial
02.04.2009
33.2KB
obiectiv push-up Vivitar 70-300mm 1:4.2-5.6 macro 1:4 + uv55 + inel step down 55-52 + pasasolar
200ron sau schimb cu 135/2.8 K sau M42.
19.04.2009
28.8KB
o poza, care mie imi inspira relaxare. daca va place, mai pun :)
07.08.2011
34.3KB
sfarsit.... prin caldura!
17.12.2009
31.9KB
Si ultima
05.01.2009
18.5KB
peut-etre... (2)
21.09.2009
26.4KB
nu judeca , poti fi chiar tu cel care rade de tine