Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
:dinti: junii brasovului:dinti:
26.04.200957KB
obiectivul este nou 
focal length & maximum - 200mm f/4
lens elements in 15 angle of view
	34°-OBIECTIVUL ESTE NOU Focal Length & Maximum Aperture 70 - 200mm f/4 Lens Construction 20 elements in 15 groups Diagonal Angle of View 34°- 12°(with full-frame cameras) Focus Adjustment AF with full-time manual Closest Focusing Distance 3.94 ft. / 1.2m Zoom System 7-group helical zoom (rotational angle: 72ΒΊ) Filter Size 67mm Max. Diameter x Length, Weight 3.0 x 6.8 in. / 76 x 172mm 26.8 oz./760g (lens only) PRET: 950 EURO = 3.990,00 RON TEL. 0749026889
03.08.200915.1KB
7. o serie fara noima7.
29.05.200971.9KB
vazut seara apusuri in bucurestiBucurestiul vazut seara
17.08.200917KB

 
silueta torida! [concurs foto] torid (final)Silueta Torida!
01.08.200927.2KB
(aici ma deranjeaza putin cum bate lumina in partea mia placut pozitia (aici ma deranjeaza putin cum bate lumina in partea dreapta...dar mia placut pozitia "modelului"):P:P
26.09.200937.2KB
inca una vulcanii noroiosiinca una
08.08.201143.7KB
wb:preset    iso:800    partie ski gura humoruluiCamera:Nikon WB:preset Iso:800 Exp:1/3200/f11
15.03.201056KB

 
"UPDATE: Pentru a usura postarea am inclus in forum ImageShack Toolbar. Este foarte usor de utilizat: 1. Alegi fotografia pe care vrei sa o pui pe forum (FF IMPORTANT dimensiunea maxima 640 px pe latura mare). 2. Apesi "host it" 3. Alegi dintre link-urile ce apar "Hotlink for forums (1)" si copiezi codul. 4. Revii la forum si dai paste in topicul sau mesajul pe care il scrii tu." ( ) Referitor la titlu, e prima floare pe care o pozezi sau postezi? :wink2: Am incercat un crop, era o margine a unei frunze in stanga sus, si sa te feresti sa centrezi floarea (eu am facut greseala aceasta). Oricum e vie si in acelasi timp foarte delicata. =)
06.08.200920.2KB
cred ca am resuit din am vazut cum...e ok sa pun fotografii aici/?sa discutam pe ele?ma ajuta si peCred ca am resuit din prostie...acum am vazut cum...e ok sa pun fotografii aici/?sa discutam pe ele?Ma ajuta si pe mine cineva...as vrea sa va intreb daca am posibilitatea sa pun cateva fotografii facute de mine....si daca da cum!? ca mi-ar face placere sa discut cu mai multi pasionati pe aceasta tema Aici...acelea erau de la o logodna!:) mi-e tare greu sa inteleg cum se pun fotografiile la voi....ma refer la mai multe Si una din biserica...tot de la nunta
08.02.201262.1KB
nikon d7000 – body. stare tehnica si fizica de la f64 in iulie 2011. garantie valabila pana in iulieNIKON D7000 – body. Stare tehnica si fizica impecabila. Achizitionat de la f64 in iulie 2011. Garantie valabila pana in iulie 2014. Cutie+acumulator original+toate accesoriile+ Nikon ML-L3 Remote Control Pret: 3500RON Nikon MB-D11 - Grip pentru Nikon D7000. Achizitie f64 Noiembrie 2011. Pret:800RON • Lexar 16GB Premium Series SDHC Class 10 Memory Card Pret:150RON Pret 4300Ron PACHET: body D7000 +Power Grip MB-D11 +SD Lexar 16GB + Nikon ML-L3 Remote Control
25.04.201221KB
3. parking lot street life3. Parking lot
18.11.201051.2KB

 
atentie si comentarii peisajeMultumesc,pentru atentie si comentarii
31.01.200910.3KB
industria energetica salutariindustria energetica
15.04.200935.1KB
aripi2 aripi....aripi2
05.06.200930.6KB
pax 2 lumi paralelePax 2
10.09.200922.6KB

 
helios 44-2 58mm m42,pot fi folosite cu adaptor pt etc

 

2 bucati --- 60 ron/buc vand helios 58mmHelios 44-2 58mm 1:2.0 montura m42,pot fi folosite cu adaptor pt nikon,canon etc 2 bucati --- 60 ron/buc
10.11.200925.9KB
foto 3 ultimulfoto 3
09.01.200941.1KB
creasta cocosului salutariCreasta Cocosului
30.03.200937.1KB
iar el  3 ani si 6 luni) la 6 luni...iar el primul...ANDREI.( 3 ani si 6 luni)
02.02.201025.3KB

 
sunt un om stresat. ca sa nu imi crape vreun vas de sange m-am gandit sa imi dezvolt nisteSunt un om stresat. Ca sa nu imi crape vreun vas de sange m-am gandit sa imi dezvolt niste hobby-uri, niste pasiuni. Am vreo cateva... una mai costisitoare si mai obositoare decat alta. :nebun: Mi-am ales, totusi, sa imi linistesc spiritul urmand 3 dintre ele: cititul, gatitul si...hm...hm... fotografia. Da, stiu... oricine poate face acum fotografii. Oricine poate procesa in photoshop niste imagini... dar... zic sa imi urmez totusi gandurile... mai stii?! ...asa ca... ... ne mai auzim....citim pe aici!
02.02.201026.9KB
"Verde"
13.07.200978.5KB
canon eos 550d stare foarte body ,curea - pret 1.900 ron
 
nr cadre trase arata 
obiectiv canon ef-scanon eos 550d stare foarte buna,acumulator original,charger,capac body ,curea - pret 1.900 ron nr cadre trase 8000,aparatul arata ireprosabil obiectiv canon ef-s 18-135 is stare impecabila - 1.100 ron reducere 100 ron la cumparare kit intreg 0727.97.07.97 / 0751.760.367 / 0768.049.096
06.08.201132.4KB
:nod: bune pentru carti postale:nod:
24.06.200955.3KB

 
astept este binevenit (sper sa am de invatzat din ele devreme ce sunt incepator) rugaciuneAstept comentariile voastre..orice este binevenit (sper sa am de invatzat din ele devreme ce sunt incepator)
22.06.200923.2KB
"crengi"
12.09.200933.7KB
libera macrolibera
11.06.200916.9KB
camp [concurs foto] culori (final)Camp
20.05.200916.2KB

 
europafest este unul dintre cele mai de muzica, iar anul acesta ajunge la cea de-a 18-a jmevents, auEUROPAfest este unul dintre cele mai prestigioase festivaluri internationale de muzica, iar anul acesta ajunge la cea de-a 18-a editie. Organizatorii evenimentului, jmEvents, au lansat pe 22 februarie concursul pentru desemnarea fotografului oficial EUROPAfest 2011: "Crezi ca o imagine face cat 1000 de cuvinte? Convinge-ne! Numele tau va fi alaturi de unul dintre cele mai apreciate festivaluri din Europa! Deadline: 12.03.2011 Regulament concurs:
28.02.201146.7KB
zimtat perforatiizimtat
19.10.200920.9KB
de vanzare un body canon 30d. mentionez ca produsul este in perfecta stare de si nu are nici oSalutare, Am de vanzare un body Canon 30D. Mentionez ca produsul este in perfecta stare de functionare si nu are nici o zgarietura de nici un fel. Singurul mod in care iti poti da seama ca nu este nou este daca te uiti la patina pentru blitz care are luata vopseaua neagra, lucru inevitabil in cazul in care pui un blitz pe el. L-am folosit destul de putin, sub 10.000 de cadre dintre cele 100.000 garantate de constructor. Nu a fost trantit, stropit, scapat, etc. L-am purtat mereu intr-un rucsac foto dupa cum se poate vedea si din poze. Pachetul include: camera body, acumulator Li-Ion, incarcator, cele doua cd-uri cu software, cablu a/v, cablu usb. Nu am cutia originala deoarece am luat aparatul din SUA. Pachetul nu include obiective. Puteti afla mai multe detalii despre produs aici: Iar aici puteti vedea imagini facute cu aparatul in combinatie cu mai multe obiective: Sunt interesat in a vinde produsul, din cauza unui upgrade. Nu doresc schimburi. Pretul este putin negociabil datorita faptului ca aparatul este intr-o stare excelenta. De asemenea, mentionez ca m-ar interesa in principiu oferte din Bucuresti. Nu prea am incredere ca firmele de curierat il vor transporta ok. Daca doriti sa ma mai intrebati ceva, va rog lasati un mesaj si voi raspunde. Multumesc anticipat pentru seriozitate Nr tel: 0721.332.450 Email: mibwab@gmail.com
11.08.200921.1KB
din acelasi loc...10 min mai tarziu fulgerDin acelasi loc...10 min mai tarziu
05.01.200924.5KB

 
2. am folosit aparat foto sony a 100 + obiectiv minolta 70-210 noaptea2. Am folosit aparat foto Sony A 100 + obiectiv minolta 70-210
20.08.200915.9KB
d50 ... 18-55 secetad50 ... 18-55
02.01.200950.4KB
gratie si aripi....gratie si flexibilitate.
03.06.200927KB
pareri critici sfaturi! ascunspareri critici sfaturi!
07.01.200926.1KB

 
:dinti: junii brasovului:dinti:
26.04.200948.4KB
tot pe lacul morii dupa ce a apus soarele - un joc frumos de culori apusuri in bucurestiTot pe Lacul Morii dupa ce a apus Soarele - Un joc frumos de culori
17.08.200916.2KB
copii unor beduini din desertul de est egipt pui de peduin.Copii unor beduini din Desertul de est egipt
01.08.200944.6KB
[concurs foto] gest (final)apropiere...
16.08.200941.3KB
InapoiInainte