OBIECTIVUL ESTE NOU
Focal Length & Maximum Aperture
70 - 200mm f/4
Lens Construction
20 elements in 15 groups
Diagonal Angle of View
34°- 12°(with full-frame cameras)
Focus Adjustment
AF with full-time manual
Closest Focusing Distance
3.94 ft. / 1.2m
Zoom System
7-group helical zoom (rotational angle: 72ΒΊ)
Filter Size
67mm
Max. Diameter x Length, Weight
3.0 x 6.8 in. / 76 x 172mm
26.8 oz./760g (lens only)
PRET: 950 EURO = 3.990,00 RON
TEL. 0749026889
03.08.2009
15.1KB
7.
29.05.2009
71.9KB
Bucurestiul vazut seara
17.08.2009
17KB
Silueta Torida!
01.08.2009
27.2KB
(aici ma deranjeaza putin cum bate lumina in partea dreapta...dar mia placut pozitia "modelului"):P:P
26.09.2009
37.2KB
inca una
08.08.2011
43.7KB
Camera:Nikon WB:preset Iso:800 Exp:1/3200/f11
15.03.2010
56KB
"UPDATE: Pentru a usura postarea am inclus in forum ImageShack Toolbar. Este foarte usor de utilizat:
1. Alegi fotografia pe care vrei sa o pui pe forum (FF IMPORTANT dimensiunea maxima 640 px pe latura mare).
2. Apesi "host it"
3. Alegi dintre link-urile ce apar "Hotlink for forums (1)" si copiezi codul.
4. Revii la forum si dai paste in topicul sau mesajul pe care il scrii tu." (
)
Referitor la titlu, e prima floare pe care o pozezi sau postezi? :wink2:
Am incercat un crop, era o margine a unei frunze in stanga sus, si sa te feresti sa centrezi floarea (eu am facut greseala aceasta).
Oricum e vie si in acelasi timp foarte delicata. =)
06.08.2009
20.2KB
Cred ca am resuit din prostie...acum am vazut cum...e ok sa pun fotografii aici/?sa discutam pe ele?Ma ajuta si pe mine cineva...as vrea sa va intreb daca am posibilitatea sa pun cateva fotografii facute de mine....si daca da cum!? ca mi-ar face placere sa discut cu mai multi pasionati pe aceasta tema
Aici...acelea erau de la o logodna!:) mi-e tare greu sa inteleg cum se pun fotografiile la voi....ma refer la mai multe
Si una din biserica...tot de la nunta
08.02.2012
62.1KB
NIKON D7000 body. Stare tehnica si fizica impecabila. Achizitionat de la f64 in iulie 2011. Garantie valabila pana in iulie 2014. Cutie+acumulator original+toate accesoriile+ Nikon ML-L3 Remote Control
Pret: 3500RON
Nikon MB-D11 - Grip pentru Nikon D7000. Achizitie f64 Noiembrie 2011.
Pret:800RON
Lexar 16GB Premium Series SDHC Class 10 Memory Card
Pret:150RON
Pret 4300Ron PACHET: body D7000 +Power Grip MB-D11 +SD Lexar 16GB + Nikon ML-L3 Remote Control
25.04.2012
21KB
3. Parking lot
18.11.2010
51.2KB
Multumesc,pentru atentie si comentarii
31.01.2009
10.3KB
industria energetica
15.04.2009
35.1KB
aripi2
05.06.2009
30.6KB
Pax 2
10.09.2009
22.6KB
Helios 44-2 58mm 1:2.0
montura m42,pot fi folosite cu adaptor pt nikon,canon etc
2 bucati --- 60 ron/buc
10.11.2009
25.9KB
foto 3
09.01.2009
41.1KB
Creasta Cocosului
30.03.2009
37.1KB
iar el primul...ANDREI.( 3 ani si 6 luni)
02.02.2010
25.3KB
Sunt un om stresat. Ca sa nu imi crape vreun vas de sange m-am gandit sa imi dezvolt niste hobby-uri, niste pasiuni. Am vreo cateva... una mai costisitoare si mai obositoare decat alta. :nebun:
Mi-am ales, totusi, sa imi linistesc spiritul urmand 3 dintre ele: cititul, gatitul si...hm...hm... fotografia. Da, stiu... oricine poate face acum fotografii. Oricine poate procesa in photoshop niste imagini... dar... zic sa imi urmez totusi gandurile... mai stii?! ...asa ca...
... ne mai auzim....citim pe aici!
02.02.2010
26.9KB
"Verde"
13.07.2009
78.5KB
canon eos 550d stare foarte buna,acumulator original,charger,capac body ,curea - pret 1.900 ron
nr cadre trase 8000,aparatul arata ireprosabil
obiectiv canon ef-s 18-135 is stare impecabila - 1.100 ron
reducere 100 ron la cumparare kit intreg
0727.97.07.97 / 0751.760.367 / 0768.049.096
06.08.2011
32.4KB
:nod:
24.06.2009
55.3KB
Astept comentariile voastre..orice este binevenit (sper sa am de invatzat din ele devreme ce sunt incepator)
22.06.2009
23.2KB
"crengi"
12.09.2009
33.7KB
libera
11.06.2009
16.9KB
Camp
20.05.2009
16.2KB
EUROPAfest este unul dintre cele mai prestigioase festivaluri internationale de muzica, iar anul acesta ajunge la cea de-a 18-a editie.
Organizatorii evenimentului, jmEvents, au lansat pe 22 februarie concursul pentru desemnarea fotografului oficial EUROPAfest 2011:
"Crezi ca o imagine face cat 1000 de cuvinte? Convinge-ne!
Numele tau va fi alaturi de unul dintre cele mai apreciate festivaluri din Europa!
Deadline: 12.03.2011
Regulament concurs:
28.02.2011
46.7KB
zimtat
19.10.2009
20.9KB
Salutare,
Am de vanzare un body Canon 30D. Mentionez ca produsul este in perfecta stare de functionare si nu are nici o zgarietura de nici un fel. Singurul mod in care iti poti da seama ca nu este nou este daca te uiti la patina pentru blitz care are luata vopseaua neagra, lucru inevitabil in cazul in care pui un blitz pe el.
L-am folosit destul de putin, sub 10.000 de cadre dintre cele 100.000 garantate de constructor.
Nu a fost trantit, stropit, scapat, etc. L-am purtat mereu intr-un rucsac foto dupa cum se poate vedea si din poze.
Pachetul include: camera body, acumulator Li-Ion, incarcator, cele doua cd-uri cu software, cablu a/v, cablu usb. Nu am cutia originala deoarece am luat aparatul din SUA. Pachetul nu include obiective.
Puteti afla mai multe detalii despre produs aici:
Iar aici puteti vedea imagini facute cu aparatul in combinatie cu mai multe obiective:
Sunt interesat in a vinde produsul, din cauza unui upgrade. Nu doresc schimburi. Pretul este putin negociabil datorita faptului ca aparatul este intr-o stare excelenta. De asemenea, mentionez ca m-ar interesa in principiu oferte din Bucuresti. Nu prea am incredere ca firmele de curierat il vor transporta ok.
Daca doriti sa ma mai intrebati ceva, va rog lasati un mesaj si voi raspunde.
Multumesc anticipat pentru seriozitate
Nr tel: 0721.332.450
Email: mibwab@gmail.com
11.08.2009
21.1KB
Din acelasi loc...10 min mai tarziu
05.01.2009
24.5KB
2. Am folosit aparat foto Sony A 100 + obiectiv minolta 70-210
20.08.2009
15.9KB
d50 ... 18-55
02.01.2009
50.4KB
gratie si flexibilitate.
03.06.2009
27KB
pareri critici sfaturi!
07.01.2009
26.1KB
:dinti:
26.04.2009
48.4KB
Tot pe Lacul Morii dupa ce a apus Soarele - Un joc frumos de culori