Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
uploaded with ramas bun indelung Uploaded with ImageShack.us
15.12.201030.6KB
in zori... branduse de toamnain zori...
26.09.200921.1KB
nuante de roz... gerberanuante de roz...
09.08.200929.6KB
casa de mot in apusenicasa de mot
24.11.200831.4KB

 
salutari tuturor, mai revin cu ceva nou de vara asta (ceva cu ce am ramas ca am pierdut printr-unSalutari tuturor, mai revin cu ceva nou de vara asta (ceva cu ce am ramas ca am pierdut printr-un delete cam 60% din pozele de vara asta :( , aveti grija cu pozele se pot pierde daca nu salvati la timp ) Stiu ca poza ce urmeaza sa o aduc este putin subexpusa, lumina a fost putina. Ce vrea sa arat prin cadru e o pozitie tot ca cealalta spontana, care poate forma un tablou frumos si expresiv in ochii privitorului. Am hotarat sa-i dau si un titlu "Scrisoare pe nisip" ps. sper sa va placa astept comentariile voastre.
03.10.200921.3KB
macrospeciala...
16.06.200941.4KB
verde, apoi galben, apoi dispare.. [concurs foto] ramasitele verii (final)Verde, apoi galben, apoi dispare..
26.10.200958.2KB
acest apus facut tot in 2001 l-am considerat cel mai frumos mult timp si..inca eu nu am vazut altulAcest apus facut tot in 2001 l-am considerat cel mai frumos mult timp si..inca eu nu am vazut altul mai frumos de atunci si au trecut 9 ani
17.08.200925.4KB

 
3. o serie fara noima3.
29.05.200936.6KB
gest senectutegest
27.09.200932.3KB
canon eos 50 d kit 18-200 is,sigilat ,nou

pret 1350 euro pana la sfarsitul lunii,1300 euro !  ptcanon eos 50 d kit 18-200 is,sigilat ,nou pret 1350 euro sigilat,nou,pachet full PROMOTIE PANA LA SFARSITUL LUNII,1300 EURO ! pt cei interesati,fara comentarii pe forum sms etc.numai contact telefonic. ANUNT VALABIL PT BUCURESTI SAU PT CEI CARE SE POT DEPLASA 0727.97.07.97 0751.760.367
17.02.200927.5KB
dani, am incercat sa aplic ceea ce ai spus in legatura cu primul cadru. intradevar este mult maiDani, am incercat sa aplic ceea ce ai spus in legatura cu primul cadru. intradevar este mult mai bine asa, subiectul este mai bine evidentiat.
30.01.201029.2KB

 
acceptate la salonul internat al romani si ivsi.. Inaltimi
27.11.200942.9KB
canon s2 is credinta impietritacanon s2 is
09.10.200938KB
de pe creasta culori alede pe creasta
18.06.200921.7KB
"Other face" :)
11.05.201364KB

 
componenta unui aparat de de este cu ajutorul caruia se imagini pe acestor imagini si materialulComponenta unui aparat de fotografiat Aparatul de fotografiat este instrumentul cu ajutorul caruia se inregistreaza imagini pe materialele fotosensibile. Dimensiunea acestor imagini si materialul fotografic utilizat, fac obiectul altor capitole. Subansamblele principale care compun aparatul de fotografiat sunt prezentate in figura de mai jos. 1 Camera obscura 2 Sasiul 3 Obiectivul 4 Obturatorul 5 Sistemul de vizare si punere la punct 6 Sistemul de masurare a expunerii Citeste in continuare ...
17.12.200813.4KB
:razz:  :rotfl: plankton foto:razz: :rotfl:
30.05.200960.7KB
mai inscriu si eu o imagine... finding divinity :dinti: [concurs foto] lumina (final)Mai inscriu si eu o imagine... Finding divinity :dinti:
23.04.200922.2KB
pure freedomPure
03.08.200934.6KB

 
- imediat, dragul meu. familia- imediat, dragul meu.
07.08.200949.6KB
sony hvl f42am dedicat camerelor sony bounce, capul rotindu-se pe toate axele, functie auto zoom, deSony HVL F42AM dedicat camerelor Sony Alpha. Permite bounce, capul rotindu-se pe toate axele, functie auto zoom, posibilitate de operare wireless, sincronizare rapida si timpi mici de reincarcare. Impreuna cu blitzul dau si 4 acumulatori cu incarcator. Pret: 900 ron Ionut, Bucuresti, tel: 0723574445 sau mail: jonny_thekidd@yahoo.com
13.10.200920.4KB
doamne, te rog...
23.05.200924.6KB
peisaj si cascada. acum vreau sa ma deci nu fiti prea duri  :d toamna si alte chestiiPeisaj si cascada. Acum vreau sa ma perfectionez deci nu fiti prea duri :D
28.11.200851KB

 
flacari jar si flacariflacari
04.07.200934.4KB
eu m-am hotarat sa incep cu un animal paros :p animale de companieeu m-am hotarat sa incep cu un animal paros :P
24.10.200829.5KB
multumesc de idee, m-am jucat si eu un pic, si a iesit cam asa curcubeumultumesc de idee, m-am jucat si eu un pic, si a iesit cam asa
16.01.200922.6KB
[concurs foto] legendele toamnei (final)Toamnă-ndrăgostită
22.11.2009101.3KB

 
am revenit cu de rigoare... papillonAm revenit cu corectarile de rigoare...
27.05.201030.1KB
oana si arthur zafiriadis (onarth), membri fondatori ai coket ploiesti, impreuna cu teatrul tomaOana si Arthur Zafiriadis (Onarth), membri fondatori ai Fotoclubului Coket Ploiesti, impreuna cu Teatrul Toma Caragiu din Ploiesti, va invita miercuri, 9 decembrie 2009, la ora 18.00, la vernisajul expozitiei de fotografie "Mozaic", eveniment desfasurat sub Inaltul Patronaj al Asociatiei Artistilor Fotografi din Romania. Pe un ton ambiental de jazz, publicul prezent va putea "calatori" pe meleaguri fascinante ce renasc in fiecare din noi sentimente de liniste sufleteasca, contemplare si mister. Cele 60 de lucrari din portofoliul autorilor vor putea fi admirate zilnic in Foaierul Teatrului Toma Caragiu din Ploiesti pana la data de 17 ianuarie 2010, intre orele 11.00-17.00"
27.11.200954.9KB
evlavie2 evlavieevlavie2
28.09.200967.9KB
imi place mult sa fac poze la flori.... va arat caveta... floriImi place mult sa fac poze la flori.... va arat caveta...
25.01.200925.5KB

 
merci de aprecieri si pun una marea neagramerci de aprecieri si critici. mai pun una
13.08.200936.9KB
prin ... parcprin Tineretului ...
20.02.200919.3KB
cateva fotografii facute  pe muntele semenic pe la cota 1400 in iarna folosit: canon eos 40d + canonCateva fotografii facute pe muntele Semenic pe la cota 1400 in iarna aceasta.. Echipament folosit: Canon EOS 40D + Canon EF 17-40mm f/4 L
08.01.200942.6KB
va invitam la un nou workshop de fotografie in cei care doresc sa se initieze in arta am initiatVa invitam la un nou workshop de fotografie in Maramures. Pentru cei care doresc sa se initieze in arta fotografica, am initiat acest workshop (atelier) la Barsana, aflat la a doua editie, in perioada 2-5 septembrie. Pt detalii si inscrieri va rugam sa accesati la sectiunea evenimente.
12.08.201018.6KB

 
sint la iceput de drum si am nevoie de sfaturile voastre. vernisajSint la iceput de drum si am nevoie de sfaturile voastre.
25.12.200938.9KB
din zbor macrodin zbor
17.07.201025.1KB
dragoste [concurs foto] iubire (final)Dragoste
13.02.200910.9KB
si o kida fara numesi o kida
14.07.200918.1KB
InapoiInainte