Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
un nou inceput. [concurs foto] legendele toamnei (final)Un nou inceput.
25.12.200975.1KB
am uitat sa pun fazan fotoam uitat sa pun poza..."oranj"
26.07.200924.3KB
am vazut prima data lumina fetita noastraam vazut prima data lumina
01.05.201034.6KB
timp de expunere 8 sec fotografie bantuitatimp de expunere 8 sec
07.03.201051KB

 
am si eu o poza asa, dar imi place mai mult a ta. windy thoughtsam si eu o poza asa, dar imi place mai mult a ta.
06.01.200926.5KB
wb:auto    iso:400    partie ski gura humoruluiCamera:Nikon WB:Auto Iso:400 Exp:1/640/f8
15.03.201076.5KB
asonanta distihasonanta
08.10.200984.9KB
n-avem nici vreme caci vremea ni-e īn māni la voi; avem un suflet īnca-n noi si parca l-ati uitat!N-avem nici vreme de-nchinat. Caci vremea ni-e īn māni la voi; Avem un suflet īnca-n noi Si parca l-ati uitat!"
28.05.201031.5KB

 
iarna in   wb:preset     iso:800 iarna sau...ce?Iarna in Gheorgheni... Camera:Nikon Wb:Preset Exp:1/2000/f8 Iso:800
11.03.201027.1KB
apa fazan fotoapa
25.09.200912.2KB
la sebes am aflat ce sunt alea saibe de foc. care, din pacate mi-au distrus marocul. nu marocul laLa Sebes am aflat ce sunt alea saibe de foc. Care, din pacate mi-au distrus Marocul. Nu Marocul la propriu, doar expeditia. Aici e o poza. Ca sa nu pun multe si pentru poveste, va invit cu drag pe blog. . poza e facuta cu Ds-ul cu 50 1,4.
19.12.200817.2KB
:zzz: sunshine:zzz:
18.06.200938.4KB

 
trebuie postate fotografii cu prima litera a titlului in ordine incep eu trebuie postate fotografii cu prima litera a titlului in ordine alfabetica. Incep eu "Avion" urmatorul trebuie sa posteze cu lutera B
27.04.201133.5KB
flower 1
23.09.201039.2KB
prin arad la plimbare prin aradprin arad
04.08.200930.6KB
ai dreptate - pe acolo e pasionata de din pacate nu atat de mult cat sa mi permit sa stau sa astept@astebaniss dap ai dreptate - pe acolo e facuta. sunt pasionata de fotografie, din pacate nu atat de mult cat sa mi permit sa stau sa astept lumina perfecta:( @teddy multumesc mai pun o poza tot din seria asta
06.01.200960.9KB

 
de citit fazan fotode citit
23.09.200924.3KB
orice urat...are partea sa frumoasa spiniorice urat...are partea sa frumoasa
06.06.200921.2KB
tot acolo noaptea la creasta cocosuluitot acolo
17.06.200916.9KB
sau ceva de genul curbura dealului e sugerata de lipsa pls commentsau ceva de genul .... oricum curbura dealului e sugerata de lipsa picioarelor subiectului!
03.01.200914.7KB

 
piatra neamt... biserica din piatra neamtPiatra Neamt...
26.01.201037.6KB
:zzz: calugarita:zzz:
07.10.200921.5KB
surprins acest dialog intre membrii unei familii de pasari, in cheile sper doar sa fi bine :)

unulsalutare, am surprins acest dialog intre membrii unei familii de pasari, in Cheile Sohodolului. Sper doar sa fi interpretat bine :) unul din cei doi puisori spune: - mami, ne e foame
07.08.200949.4KB
salut, 
sunt un incepator si ca ori ce incepator am facut si o greseala am postat intr-unloc careSalut, Sunt un incepator si ca ori ce incepator am facut si o greseala am postat fotografina intr-unloc care era destinat duel-rilor. Sper sa va placa fotografia si in acelasi timp as dori sa primesc si critit sa imi pot perfectiona si eu stilul, daca am asa ceva-sau e in formare.
12.01.201034.8KB

 
portocaliu fazan fotoPortocaliu
23.08.200952.4KB
voilla si poza normal ca este prelucrata si e prelucrata ca sa para mai sintetic (in mele de avoilla si poza originala asta normal ca este prelucrata si e prelucrata ca sa para mai sintetic (in incercarile mele de a ajunge la rezlutatele pe care le obtine dave hill) aparatura folosita: canon EOS 350D, Canon 17-85mm, Flash Elinchrom D-Lite2
17.06.200919KB
salutare 

as avea o rugaminte sper ca postez ramura potrivita ... daca am gresit imi cer scuze.

asSalutare As avea o rugaminte sper ca postez ramura potrivita ... daca am gresit imi cer scuze. As vrea sa stiu cum pot obtine culorile, efectul ... din urmatoarele poze : Se face din editare sau sunt folosit anumite filtre sau setari direct din aparat ? Va multumesc.
23.10.201336.2KB
doi prieteni
22.05.200932.8KB

 
biserica sf vineri intr-o lingura de soare..

      wb:preset    exp:1/500 / f11    iso:100Biserica Sf Vineri intr-o lingura de soare.. Camera:Nikon WB:Preset Exp:1/500 / f11 Iso:100 Sharp:7 Pct Ctrl:Standard Nef
10.03.201037.6KB
astept critici :) sperantaastept critici :)
19.12.20107.3KB
always coca cola pui de peduin.Always Coca cola
07.08.200934.6KB
miros de simbol.miros de primavara...
28.02.201025.2KB

 
deocamdata atat... revin daca e cazul  :zzz: plankton fotodeocamdata atat... revin daca e cazul :zzz:
30.05.200968.9KB
app poza care am postat-o la inceput am facut-o eu asta vara cu un paarat simplu .... vreau sa cer oapp poza care am postat-o la inceput am facut-o eu asta vara cu un paarat simplu .... vreau sa cer o parere despre compozitie... e ok .... cum e ..... orice ati spune e binevenit :)
18.12.200833.3KB
urmatorul pas... dincoloUrmatorul pas...
01.08.200927.2KB
:nod: 

serie de trei poze facute la cheia bune pentru carti postale:nod: Serie de trei poze facute la Cheia jud.Prahova
24.06.200956.3KB

 
intomnare peisajeIntomnare
23.03.2009131.7KB
huuu... [concurs foto] inedit (final)huuu...
27.09.200911.9KB
coline fazan fotoColine
02.09.200946.2KB
span perforatiispan
19.10.200924.2KB
InapoiInainte