Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
apus de soare. apus pe malul muresuluiApus de soare.
18.02.200923.5KB
just me freedomjust me
02.08.200939.6KB
sunt nou pe acest forum si vreau sa va prezint aparatul meu... adica fuji s9500. eu cu acesta imiSunt nou pe acest forum si vreau sa va prezint aparatul meu... adica Fuji S9500. Eu cu acesta imi fac treaba, dar sunt la inceput.
14.04.200937.5KB
"fir" (tulpina)
10.05.201331.1KB

 
postez aici fotografia cu care particip la concursul lunii decembrie pt ca acolo unde am pus-o eu nuPostez aici fotografia cu care particip la concursul lunii decembrie pt ca acolo unde am pus-o eu nu se uita nimeni vad. Sper sa va placa.
05.12.200841.7KB
de ploaie.

 

image input equipment  input equipment model:  finepix s5pro  
software used:  adobeSalut, Inceput de ploaie. Image input equipment manufacturer: FUJIFILM Image input equipment model: FinePix S5Pro Software used: Adobe Photoshop CS2 Windows Multumesc pentru critici si comentarii. Christian
19.12.20089.3KB
curcubeul dintre noi stropicurcubeul dintre noi
25.09.200969.3KB
un trei oameni

  compozitieun copac....si trei oameni
23.09.200941.9KB

 
long road [concurs foto] undrea, romania, sarbatoare (final)Long road
29.12.200823.9KB
inca o luna cu nori noaptea la creasta cocosuluiinca o luna cu nori
17.06.200917.9KB
3a briana3a
22.02.201140.1KB
sanyo aa 2700 elite pro 133x 8gb =10,00 ron/buc elite pro 133x 8gb =110,00 ron (fix) sanyo aa 2700-Acumulatori Sanyo AA 2700 NOU -CompactFlash Elite Pro 133x 8GB NOU Pret: -acumulatori =10,00 ron/buc (fix) -CompactFlash Elite Pro 133x 8GB =110,00 ron (fix)
11.08.200963.5KB

 
"buburuza" :zzz:
09.10.200928KB
foto 1  expunere 6 secunde facuta de acasa de la geamul camerei
  luna la apusFoto 1 expunere 6 secunde facuta de acasa de la geamul camerei
25.08.200919.7KB
aterizare dinaterizare
26.05.200913.8KB
blitzul este second hand dar arata impecabil si merge fara absolut nici o nikon, canon eos 350Blitzul este second hand dar arata impecabil si merge fara absolut nici o problema!orice test!!! Compatibilitate: Nikon, Canon eos 350 testat, posibil si alte canonuri! blitzul poate fii controlat doar pe orizontala de la 90 pana la 45 de grade pret: 200 Ron pt mai multe detalii tel: 0726 028 828 email/ id :nccfree_forever@yahoo.com
28.07.200910.7KB

 
vand canon 40d in perfeccta stare atat estetic cat functional cam 13mii cu folie hahnel nou.vand canon 40d in perfeccta stare atat estetic cat functional cam 13mii expuneri,lcd-uri cu folie protectoare,grip hahnel nou. obiectiv canon 18-55 (faraIS)cu filtru uv si parasolar,nou+accesorii din cutie .Pret.2500roni contact ;tel: 0744188730 mail: pfspectrum@gmail.com
16.04.201016.1KB
o bisericuta in praga unde slujeste un preot din romania,o inceput sa prelucrez seria ce am tras inO bisericuta in Praga unde slujeste un Preot din Romania,o cunostinta...am inceput sa prelucrez seria ce am tras in week-end in Cehia.
17.02.200975.6KB
canon powershot curelusa de gat, cablul usb,cablul tv,card powershot g9, varful de gama al camerelorCanon Powershot G9,impecabil, acumulator,incarcator, curelusa de gat, cablul USB,cablul TV,card 2Gb. "Canon PowerShot G9, varful de gama al camerelor compacte produse de Canon, prezinta acelasi design deosebit, in stil retro, in spatele caruia se ascund o sumedenie de functii avansate si tehnologii de ultima ora. Este un aparat foarte capabil, echipat cu: un senzor de imagine de 12.1 milioane de pixeli, un obiectiv deosebit cu stabilizare de imagine, ultimul procesor de imagine Digic III, ecran LCD 3 inch, posibilitatea de a capta imagini in format RAW, valori ridicate ale sensibilitatii ISO, mod video cu rezolutie mare (XGA), hot shoe pentru a putea monta blitzuri profesionale din gama Speedlite si, nu in ultimul rand, un mod foarte facil si flexibil de a printa imaginile direct din aparat. Specificatii: - senzor CCD de 1/1.7", rezolutie efectiva: 12.1 MPx; - zoom optic 6x cu stabilizare de imagine (35-210mm); - diafragma f/2.8-4.8 - procesor de imagine DIGIC III cu detectia fetei; - formate fisiere: JPEG (exif 2.2), RAW, AVI; - 9 puncte de AutoFocus; - ISO Auto sau ISO 80-1600; - timp de expunere: 15sec - 1/2500sec - card memorie: SD, SDHC, MMC, HC-MMC, MMC-Plus, HC-MMC-Plus " Rview : 1100 ron
10.12.200836.1KB
astept critici pe marginea mele, chris cat - un weekend la parisastept critici pe marginea fotografiei mele,
01.06.201040.1KB

 
iarna in  wb:auto 0,0      iso:800 iarna sau...ce?Iarna in Voronet... Camera:Nikon WB:Auto 0,0 Exp:1/100/f22 Iso:800
11.03.201038.4KB
doi la apa [concurs foto] apa (final)Doi la apa
28.03.201036.2KB
foto 1
 sunt facute prin iunie anul acesta trasnete - fulgereFoto 1 Sunt facute prin iunie anul acesta
22.08.200922.2KB
cadru 2 cotetcadru 2
10.02.201036.6KB

 
was not a good idea"hmmm....that was not a good idea"
21.07.200942.9KB
cu dragoste pentru fiinte ca voi... candoareCu dragoste pentru fiinte ca voi...
26.04.201029.7KB
aceasta este printre primele 10 poze facute cu aparatul din sunt un teste cu el...si sunt curios deaceasta este printre primele 10 poze facute cu aparatul din avatar...inca sunt un teste cu el...si sunt curios de parerea voastra.... poza e facuta in wide.
12.12.200930.1KB
.....!a flori.....!a
24.07.200941KB

 
toamna [concurs foto] legendele toamnei (final)toamna
01.11.200964.6KB
2).
a briana2). a
22.02.201123KB
lighty ice... stare de agregareLighty ice...
15.01.2009111.5KB
limita. limita.
28.07.200911.7KB

 
pasarea castiga dinpasarea castiga
26.05.200931.3KB
raze... apusuri...raze...
04.06.200924.9KB
:rotfl: 
atunci, :rotfl: Atunci, "magar" sa fie :wink2:
27.08.200963.1KB
galeria making off!

 
 

la un workshop fiecare isi rezolva parte din lacunele este un punct forteGaleria making off! La un workshop fiecare isi rezolva parte din lacunele personale. Acesta este un punct forte al workshopurilor lui Dan. Discutii individuale functie de nevoi. N-as putea exprima punctual ce am invatat. Mi-am lamurit anumite aspecte privind lumina, folosirea filtrelor, am vizionat diaporame bine realizate. Oricum, de la participarea la acel works am simtit o evolutie calitativa in fotografiile mele.
28.11.200967.1KB

 
titlul: where flowers bloom so does ma tem ca poza si-a pierdut foarte mult din sharpness cand amTitlul: Where flowers bloom so does hope. P.S. Ma tem ca poza si-a pierdut foarte mult din sharpness cand am redimensionat-o.
29.05.200934.8KB
scoici fosta mare a ) :nod: fazan fotoScoici fosilizate,din fosta Mare a Sarmatiei(delulul Bucium-Iasi ) :nod:
01.09.200960.8KB
va salut,
  sunt nou pe aici si am zis ca incep cu aparatura pe care o posed si anume un sony a700,Va salut, Sunt nou pe aici si am zis ca incep cu aparatura pe care o posed si anume un Sony a700, bltz sony hvl f42 am iar obv minolta 17-35 2.8-4, 28-135 4-4,5, 35-70 4 si 70-210 f4 aka Beercan Personal sunt f multumit de setupul meu iar in perioada urmatoare voi incepe sa postez imagini aici. Prima e o mostra la iso 1600 pentru cei care au indoieli in legatura cu sony...
20.10.200948.5KB
iarna in   wb: direct sunlight 0,g1      iarna sau...ce?Iarna in Targoviste...:D Camera:Nikon WB: Direct Sunlight 0,G1 Exp:1/250/f7,1 Iso:100
11.03.201079.4KB
InapoiInainte