Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
:dinti:  inscriu aceasta poza pentru munca pe care am depus-o la ei...:)) plus ca debordeaza :):dinti: inscriu aceasta poza pentru munca pe care am depus-o la prelucrarea ei...:)) plus ca debordeaza de....lumina :) :razz: :zzz: titlu: her heart box este facuta cu un aparat clasic, Canon AE-1 :)
04.04.200931.4KB
se vinde nikon d200 body si lcd 

aparatul este in stare buna,nu are defecte,nr de cadre trase - / ase vinde nikon d200 body ,incarcator si acumulator,protectie lcd aparatul este in stare buna,nu are defecte,nr de cadre trase - 21.000 tel 0727.97.07.97 / 0751.760.367 V A N D U T
28.05.201126.4KB
de prin 25 1923de prin ani....'30,studio Solomovici-Botosani
09.10.200934.9KB
tot in natura  :nod: in mijlocul naturiiTot in natura :nod:
09.02.200918KB

 
de iarna. [concurs foto] vis de iarna (final)de iarna.
26.01.201131.7KB
stiu ca e o banalitate dar am o fac in ps cerul mai albastru? oStiu ca e o banalitate dar am o intrebare:cum fac in PS cerul mai albastru?
04.02.200935.9KB
pastel peisajePastel concentric...
23.03.200937.5KB
amprentele ploii [concurs foto] apa (final)amprentele ploii
05.03.2010109.5KB

 
carl zeiss sonnar 180mm f 2,8 montura m42
made in situatilor speciale chiar si pe mai scazuta candTeleobiectiv CARL ZEISS SONNAR 180mm F 2,8 montura M42 made in Germany Recomandat situatilor speciale chiar si pe luminozitate mai scazuta cand subiectul de fotografiat se afla la o distanta considerabila. Este foarte sharp iar culorile sunt naturale,are mecanica si optica de exceptie. pret 999 ron vezi foto,detaliile si oferta la zi aici BUCURESTI tel 0725630660 vodafone,0747328915 orange id mess: hashstanley
23.06.20119.9KB
facuta saptamana trecuta pe lacul morii apusuri in bucurestifacuta saptamana trecuta pe lacul Morii
17.08.200926.3KB
bun am inteles ,uite mai pun o foto ceva mai degajata si probabil mai bine ......din punctul meu debun am inteles ,uite mai pun o foto ceva mai degajata si probabil mai bine evidentiata. ......din punctul meu de vedere....astept cu placere criticile voastre. va salut si numai bine ,lumina buna
10.08.200940.6KB
nikon d300 cu grip original si 2 bat
card cf 4 gb,charger 4500 ron nikon d300 cu grip original si 2nikon d300 cu grip original si 2 bat card cf 4 gb,charger ,cabluri pret 4500 ron ,negociabil 0727.97.07.97 0768.049.096
22.12.200842KB

 
nikkor 70-300 af-gstare perfecta fara praf sau 500 ron

tel. sau 

v a n d u t nikkor 70-300nikkor 70-300 af-gstare perfecta fara praf sau zgarieturi PRET 500 RON TEL. 0727.97.07.97 SAU 0768.049.096 V A N D U T
03.02.201031KB
cam asa ceva... portretcam asa ceva...
21.05.200936.1KB
mimau curajul. dansul curajuluiconstanta.ceata.oamenii mimau curajul.
28.06.200923.3KB
eu o vad cam asa
(sper sa nu fie cu suparare): today do not drink coffeeeu o vad cam asa (sper sa nu fie cu suparare):
08.06.200933.9KB

 
sa incep ce incape intr`o valizasa incep eu.... "ou"
13.09.200920.3KB
raze palide... [concurs foto] ramasitele verii (final)raze palide...
12.10.200936.3KB
infuzie de galben... peisajeInfuzie de galben...
23.03.200930.5KB
una din putinele poze din 2009 ...  =( eagle  style...Una din putinele poze din 2009 ... =(
26.02.200950.7KB

 
la arat
08.06.201135.5KB
ar merge: ar merge: "bunicu", "batranete" sau "pe ganduri" ?
29.12.200934.1KB
doi prieteni doi prietenidoi prieteni
22.05.200936.1KB
:zzz: portret:zzz:
24.06.200963.2KB

 
cam banala, dar e facuta cu un obiectiv macro randunicaCam banala, dar e facuta cu un obiectiv macro
08.06.200928.4KB
:dinti: junii brasovului:dinti:
26.04.200941KB
gest si spirit [concurs foto] gest (final)Gest si spirit
03.08.200918.9KB
5. o serie fara noima5.
29.05.200939.2KB

 
vesperal asfintit in livadavesperal
27.09.200955.4KB
spre stana regala, intr-o zi cetoasa de octombrie taramul magicSpre stana regala, intr-o zi cetoasa de octombrie
08.12.201159.9KB
am pus si poza  :) [concurs foto] iubire (final)am pus si poza :)
13.02.200957.9KB
in spirit de traditie [concurs foto] undrea, romania, sarbatoare (final)In spirit de traditie
01.12.200840.8KB

 
facuta la cimitirul belu din parcarea de la moll la etajul 5 noapteaFacuta la cimitirul Belu din parcarea de la Moll la etajul 5
08.11.200952.7KB
pentru o seara romantica (si ca sa schimbam litera) ce incape intr`o valizapentru o seara romantica (si ca sa schimbam litera)
13.10.200913.6KB
evlavieinradacinati
28.09.200958.8KB
am si eu cateva poze de fotografia deam si eu cateva poze de arhitectura...
25.01.200958.8KB

 
foto 3 din arhiva propie...foto 3
09.01.200931.4KB
inca o secunda si se mai ducea o viata actioninca o secunda si se mai ducea o viata
31.07.200935.1KB
lumi paraleleConvietuiri
10.09.200994.9KB
20.08.201117.9KB
InapoiInainte