Colectia de poze piatadefotografie.3xforum.ro
Total 2119 poze.

InapoiInainte

 
la anul o mai veni moshul...? dorinteLA anul o mai veni Moshul...?
17.01.200920.7KB
fotografie propusa la tema love [concurs foto] iubire (final)Fotografie propusa la tema "Iubire" true love
02.02.200914.9KB
din acelasi libelule.din acelasi spectacol...
11.06.200930.9KB
darts dartsDarts
29.09.200956KB

 
doi de sezondoi
25.05.200936.9KB
plutind... macroplutind...
04.06.200934.5KB
fazan foto"Pestisori"
26.08.200958.7KB
zarnesti peisajeZarnesti
11.06.200925.3KB

 
dupa o partida de pescuit, cu asta am ramas. nu-mi pare rau deloc ! superb ! [concurs foto]Dupa o partida de pescuit, cu asta am ramas. Nu-mi pare rau deloc ! Superb !
21.06.200939.2KB
abstract [concurs foto] lumini si umbre (final)abstract
10.07.201035.2KB
un mare lenes ..... un mare lenes ..... "broscu"
04.01.200921.7KB
fazan foto"portocaliu"
17.07.200952.1KB

 
img 4 la pescuitImg 4
21.08.200971.9KB
hotlink animalutehotlink animalute
29.12.201031.1KB
o conversie in alb-negru tot din seria primelor cadre trase de mine. locuri nataleO conversie in alb-negru tot din seria primelor cadre trase de mine.
11.02.200940.7KB
canon eos 400d (rebel xti) cu grip si 3 date --- 1300 17-50 2.8 stare foarte buna,sub 6 luni de ---CANON EOS 400D (rebel xti) cu grip si 3 acumulatori,charger,cablu date --- 1300 ron TAMRON 17-50 2.8 stare foarte buna,sub 6 luni de utilizare ,capace,cutie,parasolar --- 1150 ron cumparate impreuna ,pachet --- 2300 ron POZE REALE TEL. 0727.97.07.97 SAU 0768.049.096
30.11.200937.2KB

 
patru la unu competitia luminiiPatru la unu
24.04.201019.6KB
banalul cotidian relaxBanalul cotidian
12.04.201032.1KB
pareri ... claritate e slaba ca e crop si de la baze ....pareri ... claritate e slaba ca e crop si de la compresie,prelucrare!
29.12.200829.7KB
open the door!! fotografii amuzanteopen the door!!
30.01.200915.3KB

 
sfaturi? doamne, te rog...sfaturi?
23.05.200930.1KB
black swan black swanblack swan
25.10.200919.9KB
cladiri fazan fotocladiri
11.08.200960.4KB
regenbogen curcubeuRegenbogen
15.01.200934.4KB

 
as putea posta multe fotografii cu mei le schimba cat pot de des! poze cu masini - tiulianAs putea posta multe fotografii cu BMW-uri...Baietii mei le schimba cat pot de des!
18.12.200925.5KB
un caine fara stapan ... rugaminteUn caine fara stapan ...
15.06.200934.3KB
sita deasa... peisajeSita deasa...
23.03.200986.8KB
am urmat sfaturile unui utilizator si iata rezultatul :) bondingAm urmat sfaturile unui utilizator si iata rezultatul :)
01.11.200925.3KB

 
dalia meaDalia
30.12.201022.7KB
:hi: generals:hi:
18.06.200926.2KB
"maybe i should go closer"
21.07.200939.1KB
ms ptr toti..
si normal.o sa mai pun poze facute de mine. :zzz: totul are un inceputms ptr toti.. si normal.o sa mai pun poze facute de mine. :zzz:
08.11.200946KB

 
si eu cu Si eu cu "Candela"
26.12.200829.2KB
pur si simplu!  :cool: oale si ulcelepur si simplu! :cool:
14.09.200932.4KB
uite cam  asa....nu sunt in totalitate multumita nici de asta dar... :dinti:
am schimbat un pic siuite cam asa....nu sunt in totalitate multumita nici de asta dar... :dinti: am schimbat un pic si nuanta
25.04.200930.5KB
salut !

ca sa nu fac prea multe topic-uri, o sa pun periodic doar pe asta poze, pe masura ce maiSalut ! Ca sa nu fac prea multe topic-uri, o sa pun periodic doar pe asta poze, pe masura ce mai trag cate una.. :)
11.12.200937.4KB

 
ne-am jucat cu ei fetita noastrane-am jucat cu ei
01.05.201032.2KB
macroproaspat...
04.06.200926.5KB
repty studiu de super modelrepty
31.03.201055.6KB
... si nu uitati, este permisa si comentarea personale sau ale  va face concursul sa fie mai cu... si nu uitati, ESTE permisa si COMENTAREA fotografiilor personale sau ale concurentilor. Va face concursul sa fie mai cu sare, piper si alte ingrediente, toate adunate in sanatatea dezvoltarii simtului fotografic, nicidecum celui polemic! Prin urmare sunt admise comentariile, nicidecum polemicile. Succes! Lumina faina, Sebastian Nu sunt de acord..de fapt nu stiu ce sa zic despre postarea in prealabil a 6 comentarii pentru a putea participa la concurs. Ce ar trebui sa fac_? V-am descoperit azi :hi: ..si acum..sa incep sa postez aiurea? :nono: offf Am inceput cu stangul..nu vroiam sa postez poza cu cainele srry de atata bataie de cap
19.03.200933.9KB
InapoiInainte